Z wielką przyjemnością dzielimy się wspaniałymi wiadomościami o sukcesie ILO

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie na rzecz mobilności uczniów i kadry w sektorze edukacji szkolnej w ramach Programu Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego (FERS) otrzymała dofinansowanie w kwocie 46 306 EURO, czyli 218 911,62 PLN!!!
Let’s become citizens of Europe – to tytuł naszego projektu, którego głównym celem jest podniesienie jakości nauczania i uczenia się między innymi poprzez rozwój współpracy międzynarodowej, udynamicznienie kompetencji językowych uczniów i nauczycieli, doskonalenie zawodowe naszej kadry.
Udział w projekcie w postaci zagranicznych mobilności wzmacnia motywację uczniów do nauki i rozwija ich kompetencje kluczowe. Przynosi korzyści nie tylko uczniom, ale i nauczycielom, którzy poprzez udział w szkoleniach i obserwacji pracy udoskonalą swój warsztat metodyczny i rozwiną kompetencje językowe, społeczne i międzykulturowe. Beneficjentami projektu będzie 16 uczniów i 10 nauczycieli.
Projekt formalnie rozpoczął się 1 grudnia 2023 r., a zakończy 31 maja 2025 r., niemniej jednak nie możemy się doczekać jego pełnej realizacji! Let’s do it!

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje