Search
Close this search box.

Zaproszenie na koncert ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, serdecznie zaprasza do udziału w  koncercie pieśni patriotycznych, organizowanego w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w sobotę 23 marca 2024 roku o godz. 19:00 w Dąbrowskim Domu Kultury.

Podczas koncert wystąpi zespół wokalno-aktorski „Sonanto” , który powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkunastu wokalistów, śpiewających aktorów oraz instrumentalistów. Członkami zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZSPM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wśród nich aktorzy teatrów muzycznych a także profesjonalni instrumentaliści.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Etos Patriotyczny Powiatu Dąbrowskiego” realizowanego przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej muzycznej opowieści i wspólnego uczczenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

Wstęp wolny.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content