Gala Finałowa XVII Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Ponadpodstawowych

GalaFinałowa

Konkurs Języka Angielskiego 2023/2024

SHEdidIT !!!

25 marca 2024 r. uczennica I LO, Natalia Davolio, wraz ze swą nauczycielką Panią dr Magdaleną Bobro, uczestniczyła w Gali Finałowej XVII Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Ponadpodstawowych (poziom C2 – najwyższy poziom zaawansowania) organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej.

Nasza Natalia znalazła się w gronie CZTERECH LAUREATÓW konkursu, w którym – co warto przypominać i podkreślać – brało udział 1200 uczestników w I etapie, a w II etapie walczyło 40 najlepszych uczniów.

Jesteśmy dumni, że osoby z TAKĄ WIEDZĄ LINGWISTYCZNĄ zasilają szeregi społeczności I LO w Dąbrowie Tarnowskiej!

Zachęcamy innych uczniów do rozwijania swoich pasji i sięgania gwiazd w kolejnych konkursach i olimpiadach.