Projekt „Zdobądźmy razem Koronę Gór Polskich”

3 kwietnia uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej rozpoczęli wiosenny sezon projektu „Zdobądźmy razem Koronę Gór Polskich”.
Pod opieką Pani Anny Janczak, Pani Katarzyny Leżoń-Tabor, Pani Olgi Kopały oraz Pana Arkadiusza Chwałka tym razem zdobywali szczyt Wysoka w Pieninach, znany również jako Wysokie Skałki. To szczyt mający 1050 metrów wysokości, gratka dla osób kolekcjonujących Koronę Gór Polski. Szlak wiodący na szczyt przez Wąwóz Homole jest zwyczajnie uroczy, a panorama na Magurę Spiską oraz skradające spojrzenia Tatry wprost zachwyciła. Dziękujemy wszystkim dzisiejszym uczestnikom. Celem naszej następnej wyprawy jest Radziejowa, tym razem pojedziemy pociągiem. Do zobaczenia!