DalEKOwzroczne

DalEKOwzroczne to ludzie, którzy wspólnie stwierdzili, że chce im się chcieć. Widzą skutki, jakie niesie za sobą kryzys klimatyczny, dezinformacja i brak zaangażowania w ochronę środowiska. Wobec tego za ich główny cel obrali edukację ekologiczną, a finalnie realne działanie na rzecz środowiska. Członkinie projektu to 10 zdolnych, młodych dziewczyn: Zuzia, Paulina, Agata, Alicja, Justyna, Kinga, Magda, Matylda, Wiktoria i Zosia. Na co dzień zajmują się edukacją ekologiczną w Internecie, jednakże jako że z teorii są zwolnione, to organizują również inicjatywy społeczne w realu. Przeprowadziły akcję sadzenia drzew, warsztaty w szkołach, biegi ekologiczne czy debaty, których tezy związane były z ekologią. Odbiorcami projektu są przedstawiciele niemalże każdej grupy wiekowej, dla której odpowiednio dobierają metodykę działania i przekazywania wiedzy. Ich działania mają zasięg krajowy oraz europejski.