Search
Close this search box.

Konferencja naukowa pod hasłem „Ochrona przyrody – na jakim etapie jesteśmy i czy jest dobrze?”

Dnia 23 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy II F wraz z wychowawczynią, P. Małgorzatą Kacałą- Niewiadomską oraz pedagog, P. Małgorzatą Ciecińską wzięli udział w konferencji naukowej pod hasłem „Ochrona przyrody – na jakim etapie jesteśmy i czy jest dobrze?”. Konferencja została zorganizowana przez Akademię Tarnowską. W bloku tematycznym znalazły się zagadnienia związane z przyrodą w naszym rejonie, ochroną bioróżnorodności w Polsce i na świecie oraz obszarowymi formami ochrony przyrody. Wydarzeniem towarzyszącym był m.in. konkurs fotograficzny „Przyroda w moim obiektywie”. W tym miejscu z dumą przekazujemy informację, że uczennica naszego liceum, Aleksandra Kaganek zachwyciła uczestników konferencji swoją interpretacją i zdobyła nagrodę publiczności. Wykładowcy uczelni zapraszają naszą szkołę do dalszej współpracy.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content