Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia był bardzo wzruszającym dniem dla całej społeczności szkolnej, która żegnała tegorocznych maturzystów. Uroczystość zakończenia roku szkolnego jest ważnym momentem dla uczniów, ponieważ kończy etap ich nauki i symbolizuje kolejny krok w ich życiu. To także okazja do refleksji nad osiągnięciami oraz do wspólnego świętowania zakończenia roku szkolnego. Podczas akademii wręczono nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz za działalność społeczną. Maturzyści otrzymali dyplomy, świadectwa ukończenia szkoły oraz ciepłe życzenia od nauczycieli i kolegów. Atmosfera była pełna emocji, a maturzyści opuszczając mury szkoły, zostawiają po sobie piękne wspomnienia.
Drodzy Abiturienci!
Życzymy Wam wytrwałości, odwagi i otwartości na nowe możliwości, jakie czekają na Was po zakończeniu szkoły. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję z osiąganych celów.