A może kariera w służbach mundurowych?

Uczniowie klasy 3d (Oddział Straży Granicznej) uczestniczą w cyklu spotkań dotyczących odkrywania różnych ścieżek zawodowych.
W ubiegłym tygodniu, na zaproszenie wychowawcy, Pani dr Magdaleny Bobro, odwiedzili nas przedstawiciele WCR (Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tarnowie), a dzisiaj – przedstawiciel KPP (Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej).
Uczniowie upewnili się, że: Pasja – Wyzwanie – Rozwój, to słowa związane z #WojskoPolskie i #Policja.
Słuchacze I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej poznali swojego Rekrutera WCR Tarnów, dowiedzieli się jak zostać żołnierzem #DZSW #TSW, jakie uczelnie wojskowe: #WAT, #AMW, #LAW, #AWL, wybrać w przyszłości, jak również poznali elementy procesu rekrutacyjnego, jaki jest prowadzony w Policji.
Dziękujemy za te ważne i wartościowe spotkania.

#DołączDoNas #WojskoPolskie #Szkoła #Rakruter #Kandydat
Ministerstwo Obrony Narodowej Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Wojska Obrony Terytorialnej 6 Brygada Powietrznodesantowa im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego Powiat Dąbrowski 2 Korpus Polski-2 Polish Corps
#PolicjaMałopolska #Prewencja #Drogówka