W dniu 27 maja w ramach Edukacji dla bezpieczeństwa z wojskiem klasy mundurowe uczestniczyły w spotkaniu z żołnierzami z jednostki specjalnej NIL. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z zadaniami na misjach zagranicznych, cyberprzestępczością oraz uczestniczyli w zajęciach z technik interwencji.