
Wycieczki
Wrocławskie Przygody Uczniów Klas Drugich
W dniach 2–3 czerwca uczniowie klas 2A, 2B i 2C uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania historii i kultury

W dniach 2–3 czerwca uczniowie klas 2A, 2B i 2C uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania historii i kultury