Święta Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 21 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie uczniów wraz z katechetami, nauczycielami oraz wszystkimi pracownikami naszej szkoły. Rano licealiści zasiedli z wychowawcami w salach przy wigilijnym stole, a o godzinie 11.00 udali się na występ przygotowany przez klasy: If, II b i II c pod kierunkiem: Pani Małgorzaty Kacały Niewiadomskiej, Pani Moniki Piekielniak-Kozik oraz Pani Anny Zarzyckiej. W spotkaniu wzięli udział także goście: Pan Krzysztof Bryk – Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego, Pani Mariola Smolorz – Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia oraz Szanowni Koledzy emeryci: Pan Zbigniew Fijał, Pan Jerzy Hanusz oraz Pan Antoni Rogowski. Po akademii i przemówieniach Pana Krzysztofa Bryka oraz Pana Dyrektora Michała Wolaka odbyło się także wigilijne spotkanie, w którym uczestniczyli zaproszeni goście oraz pracownicy szkoły. Ksiądz Marcin Kawa rozpoczął je od poświęcenia opłatków, po czym wszyscy złożyli sobie życzenia. Nie zabrakło wzruszeń oraz sentymentalnych rozmów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia. Jednocześnie życzymy wszystkim zdrowych i pięknych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny w nadchodzącym Nowym Roku.