Finał Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego “Z Ekologią na Ty – co wiemy o OZE”

W środę 8 listopada odbył się w naszej szkole finał Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego “Z Ekologią na Ty – co wiemy o OZE”. Uczestnicy finału na początku rozwiązywali test wiedzy z zakresu ekologii oraz odnawialnych źródeł energii. Drugim zadaniem etapu finałowego była prezentacja makiet przedstawiających zastosowanie OZE, zaprojektowanych i wykonanych przez uczniów. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, prezentowane makiety były bardzo ciekawe i starannie wykonane.

Dziękujemy opiekunom uczniów za ich przygotowanie i zachęcenie do udziału w konkursie.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Magdalena Obara (Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie)

II miejsce – Bartosz Janas (Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)

III miejsce – ex aequo Wiktoria Warias i Maksymilian Światłowski (Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie)

Konkurs był realizowany w ramach udziału w Programie Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, pozyskane środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie umożliwiły nagrodzenie wszystkich uczestników etapu finałowego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu i ich opiekunom!