Nasi pływacy na podium

W piątek 15 grudnia br. na Krytej Pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach Licealiady. Wzięło w nich udział trzydziestu siedmiu uczniów reprezentujących szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nasza drużyna pływacka liczyła 11 osób. Oto wyniki indywidualne naszych pływaków:

• Banek Oliwia- I miejsce w stylu dowolnym

• Julia Kupiec- I miejsca w stylu grzbietowym

• Emilia Bator- I miejsce w stylu klasycznym

• Karolina Bator- II miejsce w stylu dowolnym

• Oliwia Marciniec- II miejsce w stylu klasycznym

• Uliana Kasimova– II miejsce w stylu dowolnym
        Do sztafety drużynowej w kategorii dziewcząt i chłopców przystąpiły następujące drużyny: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nasze pływaczki zajęły I miejsce w drużynie kobiecej ( Oliwia Banek, Karolina Bator, Julia Kupiec, Uliana Kasimova oraz Gabriela Morawiec). Zmagania sportowe zakończyło się uroczystym wręczeniem dyplomów oraz medali dla zwycięzców. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom indywidualnych oraz drużynowych wyników.