Książka lekiem na całe zło!!!

Miło nam poinformować, że biblioteka szkolna wzbogaci się już wkrótce o nowości wydawnicze, które zostaną zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Do projektu nasze liceum przystąpiło już w zimie. Cierpliwie czekaliśmy na ogłoszenie wyników i et voilà, udało się!
Już niedługo zakupimy książki do biblioteki szkolnej, aby sprawnie realizować główny celi założenie programu, czyli promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród młodzieży. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie, będzie chętnie korzystał z oferty naszej biblioteki, bo przecież książka jest lekiem na całe zło.
W ramach projektu będziemy realizowali liczne przedsięwzięcia, wspierające czytelnictwo: m.in. Żywy audiobook, Noc w bibliotece pt: Kryminalne zagadki Biblioteki DT, Book-talking – co warto przeczytać oraz wiele, wiele innych.