Wyjazd do miejscowości Suche na Białą Szkołę

13 stycznia 2021 roku grupa 22 uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli – p. Olgi Kopały i p. Pawła Dudy wyjechała do miejscowości Suche na Białą Szkołę. Głównym celem 4-dniowego wyjazdu była nauka i doskonalenie techniki zjazdu na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów z Wajda&Wilk Ski. Oprócz tego, uczniowie brali udział w zajęciach języka angielskiego, które skupiały się głównie na doskonaleniu umiejętności mówienia, a także elementach kultury Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. W trakcie wyjazdu nie zabrakło wizyty w Zakopanem – odwiedziliśmy Krupówki i kręgielnię. W wolnym od powyższych aktywności czasie zorganizowaliśmy także seans filmowy oraz dyskotekę. Inicjatywa była świetną okazją do integracji uczniów z różnych klas. Jak widać na zdjęciach – wszyscy świetnie się bawili.