
Wrocławskie Przygody Uczniów Klas Drugich
W dniach 2–3 czerwca uczniowie klas 2A, 2B i 2C uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania historii i kultury

W dniach 2–3 czerwca uczniowie klas 2A, 2B i 2C uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania historii i kultury

W dniach 16.05-23.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowej zielonej szkole w malowniczym Lloret de Mar w Hiszpanii. Był to czas pełen niezapomnianych wrażeń, odkrywania

W dniu 12.05.26r klasa 1f o profilu mundurowym wraz opiekunami p. M. Ciecińską i A. Ziobrowskim uczestniczyła w Dniach Otwartych w Karpackim Oddziale Straży Granicznej

W dniu 22.04.26r. uczniowie klas 1d, 2d, 3f oddziału przygotowania wojskowego wraz opiekunami p. Arturem Nowakiem i p. Andrzejem Ziobrowskim uczestniczyli w szkoleniu w 21

W dniu 13.04.26r. klasa o profilu mundurowym 1 f liceum ogólnokształcącego uczestniczyła w szkoleniu w Placówce Straży Granicznej w Tarnowie. Podczas pobytu w placówce uczniowie

W piątek 27 marca uczniowie klasy 1b pod opieką pani Moniki Piekielniak-Kozik i pana Pawła Lubery uczestniczyli w różnorodnych zajęciach w ramach Dnia Otwartego na Akademii Tarnowskiej. Na początku młodzież

W dniu 18.03.2026r. uczniowie klas maturalnych naszej szkoły wyruszyli na pielgrzymkę do Częstochowy, by powierzyć Matce Bożej swoje plany, marzenia i nadchodzące egzaminy maturalne. Wspólnie

W dniu 04.03.2026r. uczniowie klasy 2d i 3f LO oddziału przygotowania wojskowego uczestniczyli w szkoleniu realizowanym przez 21 batalion dowodzenia i łączności w Rzeszowie. Podczas

W piątek 27 lutego młodzież z klasy 1b i 2b realizująca rozszerzenie z chemii uczestniczyła w wykładzie naukowym z chemii na temat: „Żywioły, ciastka i układ planet, czyli

Zapisy i wpłaty zaliczki (100PLN) do końca stycznia u p. Izabeli Jaroń-Romanowskiej. Szczegółowy plan wyjazdu.