
Wyjazd na wykład naukowy z chemii do Akademii Tarnowskiej
W piątek 13 grudnia uczniowie naszej szkoły z klas 1b, 2b i 3b pod opieką pani Moniki Piekielniak-Kozik i pani Anny Zarzyckiej uczestniczyli w wykładzie

W piątek 13 grudnia uczniowie naszej szkoły z klas 1b, 2b i 3b pod opieką pani Moniki Piekielniak-Kozik i pani Anny Zarzyckiej uczestniczyli w wykładzie

10 grudnia uczniowie klasy 2d wraz z opiekunami: p. Gabrielą i p. Małgorzatą Ciecińską udali się na lodowisko do Dębicy. Celem wycieczki – oprócz świetnej

9 grudnia uczniowie klas 2a i 3d wraz z opiekunami: p. A. Krzyścin, p. B. Burzec oraz p. W. Górowską – Kmieć byli na lodowisku

Dnia 5 grudnia bieżącego roku odbył się wyjazd na lodowisko do Dębicy. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 2c oraz klasy 3b wraz z wychowawcami p.

VIVA ESPANIA!! Krótkoterminowa mobilność uczniów – Hiszpania #ILO #FERS #FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #Hiszpania Realizując projekt „Let’s become citizens of Europe”, 8 uczniów wraz z opiekunami udało

W piątek 22 listopada uczniowie naszej szkoły z klasy 3b i 4b pod opieką p. Moniki Piekielniak-Kozik i p. Marty Mikrut uczestniczyli w całodziennych zajęciach

W dniu 21.11.2024r klasa IId OPW pod opieką p. Jolanta Jastrząb oraz. p. Andrzej Ziobrowski uczestniczyła w szkoleniu z pomocy przedmedycznej w Żegocinie. Szkolenie przeprowadzali

W dniu 19.11.2024r. uczniowie klasy IIg pod opieką p. Małgorzata Ciecińska i Andrzej Ziobrowski uczestniczyli w zajęciach, w Placówce Straży Granicznej Kraków Balice. W trakcie

W dniu 18.11.24r. uczniowie klas I i II OPW wraz opiekunami p. Małgorzata Ciecińska, p. Artur Nowak, p. Andrzej Ziobrowski uczestniczyli w zajęciach , w

ILO #FERS #FunduszeUE #LetsbecomecitizensofEurope Dwóch nauczycieli naszej szkoły – Pan Paweł Duda, anglista i Pani Monika Piekielniak-Kozik, nauczycielka chemii udało się do szkoły partnerskiej w